Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

My v Gold Barbers máme progres rádi. Naším cílem je nabídnout komplexní služby a profesionalitu nejen na křeslech našeho salonu, ale i v oblasti lidského růstu celkově. Ať už se jedná o tým našich holičů nebo dalších kolegů z oboru, naším cílem je pozvednout společně toto řemeslo na další úroveň a přinášet tak lidem pravidelně nové znalosti, zkušenosti a nejnovější trendy v oblasti vlasů.

Ve spolupráci s MMG BARBER ACADEMY a Valerií Cremonini jsme si pro vás připravili školení, které bude přínosem jak pro nováčky s nůžkami v ruce, tak pro léty prověřené holiče.

Toto šestihodinové školení bude napěchováno informacemi hned z několika oblastí.

Kdo vám přijde předat své cenné zkušenosti a co všechno probereme?

Tomáš Lomáz – zakladatel známé slovenské MMG BARBER ACADEMY (www.mmgbarbers.sk), místa, kde se školí a vzdělávají slovenské holičské špičky. Tento zkušený barber vám předá své znalosti a čerstvý úhel pohledu zaměřený na střih krátkých vlasů i moderní klasiky. Školení bude probíhat formou look&learn, kde se bude prolínat teorie s praxí. Tomášovu práci si můžete prohlédnout na jeho Instagramu pod jménem Shelby_bejby.

Valerie Cremonini – Obchod a komunikace se zákazníkem, osobní a mentální koučink

Cena školení: 3990 Kč
Termín školení: 4.12.2021
Kapacita osob: 20 osob
Doba školení : 10:00 - 16:00
Školení formou: LOOK N LEARN

V ceně:

  • certifikát
  • dárek
  • materiály v papírové podobě ke každému druhu školení
  • občerstvení

Pokud jsi jeden z těch, kteří svou práci milují, chceš se vzdělávat a víš, že profesní růst a neustále posouvání hranic je tvá cesta, pak je toto školení přesně pro tebe. A my se na tebe za celý tým budeme těšit!

Přihlášky či případné dotazy posílejte na email info@goldbarbers.cz

Zpět na Akce