Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

My v Gold Barbers máme progres rádi. Naším cílem je nabídnout komplexní služby a profesionalitu nejen na křeslech našeho salonu, ale i v oblasti lidského růstu celkově. Ať už se jedná o tým našich holičů nebo dalších kolegů z oboru, naším cílem je pozvednout společně toto řemeslo na další úroveň a přinášet tak lidem pravidelně nové znalosti, zkušenosti a nejnovější trendy v oblasti vlasů.

Ve spolupráci s MMG BARBER ACADEMY a Institutem zdravých vlasů Lukáše Rossbacha jsme si pro vás připravili školení, které bude přínosem jak pro nováčky s nůžkami v ruce, tak pro léty prověřené holiče.

Toto šestihodinové školení bude napěchováno informacemi hned z několika oblastí.

Kdo vám přijde předat své cenné zkušenosti a co všechno probereme?

Tomáš Phung – s tímto milovníkem holičského řemesla se budeme bavit na téma Obchod a komunikace se zákazníkem. Každý barber totiž při své profesi musí být zároveň tak trochu psycholog. Tomáš, kterému je toto téma blízké nejen díky jeho oboru na vysoké škole, se s vámi rád přijde podělit o tipy, jak správně komunikovat a jednat se zákazníkem tak, abyste si společný čas užili oba.

Martina Turečková – specialistka a nadšenec v oblasti trichologie. Trichologie je základ kadeřnického umění, kterému by měl porozumět každý člověk, který chce svoji práci odvádět na vysoké úrovni. Martina se v trichologii shlédla po školení v Institutu zdravých vlasů Lukáše Rossbacha. V Institutu nabízejí komplexní, profesionální péči a poradenství v oblasti trichologie, kadeřnictví a kosmetiky. Pracují výhradně s prověřenými značkami jako Kapyderm nebo Sothys. (www.lukasrossbach.cz)

Tomáš Lomáz – zakladatel známé slovenské MMG BARBER ACADEMY (www.mmgbarbers.sk), místa, kde se školí a vzdělávají slovenské holičské špičky. Tento zkušený barber vám předá své znalosti a čerstvý úhel pohledu zaměřený na střih krátkých vlasů i moderní klasiky. Školení bude probíhat formou look&learn, kde se bude prolínat teorie s praxí. Tomášovu práci si můžete prohlédnout na jeho Instagramu pod jménem Shelby_bejby.

Termín školení: 23 / 02 / 2020 (přesný čas bude upřesněn podle počtu zájemců)
Místo školení: Vodičkova 677/10, Praha – Nové Město, 110 00
Cena: 2900 Kč

Co vše v ceně školení dostanete:

 

  • komplexní teoretické informace i praktické dovednosti
  • celodenní občerstvení
  • materiály
  • testery kvalitních značek Kapyderm a Be-viro
  • malá pozornost od nás

Pokud jsi jeden z těch, kteří svou práci milují, chceš se vzdělávat a víš, že profesní růst a neustále posouvání hranic je tvá cesta, pak je toto školení přesně pro tebe. A my se na tebe za celý tým budeme těšit!

 

 

Přihlášky či případné dotazy posílejte na email info@goldbarbers.cz nebo volejte na tel. 605 494 982.

Zpět na Akce