Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Jak se zapojit do soutěže

Vzhledem k tomu, že naše služby poskytujeme pro muže, chlapy, chlapce, rozhodli jsme se podpořit více než prospěšnou věc, jakou je STK pro chlapy Petra Koukala. Jeho životní příběh je nejen pro nás více než inspirativní a proto jsme se s ním a jeho nadací domluvili na této akci. Chceme podpořit dobrou věc, která může zachránit mnoho mužů a jejich životních příběhů.

Dobročinná akce proběhne 22. 6. v OC Chodov v The Designer Gallery, v salonu Gold Barbers. Celý den si můžete přijít pro "svůj" setřih, zkrotit bujné kštice, upravit vousy do posledních trendů a zaplatit dobrovolnou částku, která bude věnována nadaci Petra Koukala. Tento den neplatí standardní ceník služeb za střihy. Pokud zaplatíte minimální částku 500 Kč, obdržíte jeden voucher, který vás "dostane do hry" o více než zajímavé ceny.

Budete-li chtít podpořit dobrou věc a jste zrovna upraven od jiného holiče, můžete samozřejmě jen zakoupit voucher, který vás dostane "do hry" a částka bude připsána na konto STK pro chlapy. Ženy, které zrovna ten den nebudou v centru se svým "chlapem" a chtějí, aby její "chlap" absolvoval prohlídku, nebo si vůbec uvědomil (znáte to, muži jsou strašný hrdnibové, kteří se neradi přiznávají ke svým "bolístkám") tuto problematiku mají právě možnost zakoupením vouceru svého "chlapíka" na preventivní prohlídku dostat.

Po příchodu vám medička objasní toto (pro "chlapíky" tak choulostivé) téma, seznámí vás se samovyšetřením varlat na více než reálném modelu a můžete si vyzkoušet jak toto samovyšetření provádět.

Na salonu budou probíhat ochutnávky vín (na webu je ochutnávkA) Reva Rakvice, občerstvení bude zajišťovat Pizzeria Andiamo, dále budou probíhat různé soutěže, a v průběhu dne budete mít šanci se potkat se zajímavými lidmi z různých oborů.

Za sportovce Petr Koukal a Gabriela Koukalová, za šéfkuchaře Jan Punčochář, a celým odpolednem vás provede Tomáš Verner.

V 18 hodin bude slavnostně předána Petrovi Koukalovi vybraná částka.

Zpět na Akce