Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Rád bys vzhled kanadského dřevorubce? Se svaly ti nepomůžeme. Rádi ale poradíme jak na pěstěný plnovous.

Každý typ obličeje si žádá jiný tvar vousů. A řekněme si to na rovinu. Perfektní střih plnovousu si doma v koupelně nevytvoříš.

Jak tedy na to?

Nech chvíli vousům svobodu. Nech je porůst a nijak je neupravuj. Pak navštiv svého barbera. Proberte tvé představy a nech si poradit. Zkušený barber doporučí ideální tvar vousů, který tvé tváři sedne jak hrnec..no však víš.

Nejen tvé vlasy potřebují pravidelně mýt. Jemný šampon a kondicionér ocení i tvé vousy. V žádném případě ale nedoporučujeme používat přípravky určené k péči o vlasy, které by tvou pokožku mohly podráždit a vysušit.

Olej na vousy je další skvělý pomocník. Stačí pár kapek a tvé vousy budou jemnější a tvárnější. Olej vmasíruj do vousů i pokožky pod nimi.

Na delší plnovous doporučujeme použít balzám, který je skvělý díky své tuhé konzistenci. Neposedné vousy tak uhlazuje a zároveň lehce fixuje.

Pokud jsi použil balzám ale tvé vousy si stále dělají co chtějí, pořiď si vosk. Oleje v něm obsažené tvé vousy opět změkčí a usměrní.

Přípravky na vousy vyživují a ošetřují nejen vousy, ale i tvou pokožku. Díky tomu pak pomáhají eliminovat riziko vzniku lupů. Každý typ pleti si žádá trošku jiný přístup, proto se při výběru opět poraď se svým barberem.

Spojencem na cestě k perfektnímu plnovousu by měl být v neposlední řadě také kartáč na vousy. Pomůže vousy udržet ve správném tvaru a dodá jim upravený vzhled.

Ne všechny vousy rostou vzorně v jednom směru a pro perfektní vzhled proto potřebují pravidelnou údržbu. Návštěvu barbera si tak naplánuj ideálně jednou měsíčně. 

 


 

Stav se za námi do GOLD BARBERS, rádi se o tvůj plnovous postaráme a poradíme, jaké přípravky ti prokáží nejlepší službu!