Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Jít se ostříhat ještě donedávna pro spoustu mužů znamenalo malé trauma nebo nutné zlo. Na výběr zrovna dvakrát nebylo a o nějakém užívání si obvykle nemohla být řeč. Unisex kadeřnictví s převahou žen, kde to fičí jak na běžícím páse a vy jen tiše doufáte v to nejlepší a za co nejkratší dobu. A když to dobré nebude, tak se to prostě doma sjede strojkem, však ono to za chvíli doroste. Úleva při placení. A zas je na chvíli klid. Nebo ne?

Doba se ale mění. A svět si začal uvědomovat, že nejen ženy potřebují mít své místo ve světě krásy, kde si odpočinou od každodenních starostí, popovídají a při odchodu se budou cítit jako nové. Protože haló! I muži si přece zaslouží pořádný relax! A přesně od toho je tady tvůj barber shop. Muži začínají čím dál tím víc investovat nejen do svého vzhledu, ale hlavně do času, který sami sobě věnují. Obliba barber shopů tak (nejen) u nás strmě stoupá. A není se vůbec čemu divit. Tady je to totiž o tobě!

 

Žádný stres. Čistě mužská záležitost. Luxusní holičství, luxusní přípravky a hlavně – luxusní přístup. Nemusíš se bát, s čím budeš odcházet. V barber shopu jsou totiž školení speciálně na mužské účesy a vousy. Nůžky naostřeny, strojky připraveny, připrav se – začínáme!

 

Návštěva barber shopu hlavně není jen o stříhání a holení, jako takovém. Je to místo, kam si přijdeš odpočinout. Pokecat si..možná si dát i sklenku whiskey? Tak jak tak, tady z tebe opadnou nejen vlasy, ale hlavně starosti a stresy. Tady o tebe totiž budou pečovat. Masáž hlavy? Samozřejmě. Nahřátí horkým ručníkem? To si piš. Holení břitvou? Jasně. Nejnovější trendy v oblasti mužských střihů? To přesně tady najdeš. A co úprava chloupků v uších? V Gold Barbers v se postaráme o všechno.

 

Vládne u nás přátelská atmosféra, která tě pohltí. Naše barbery tahle práce totiž baví! Baví je pracovat na sobě, neustále se zlepšovat a sledovat, co zrovna frčí. Umí poradit, umí doporučit.  A co je nejdůležitější, tahle vášeň se plně promítá do celé jejich práce. Není to jen o perfektním účesu a skvělém střihu tvého plnovousu. Je to o tom, jak se u nás budeš cítit a s jakým pocitem budeš odcházet.

 

Že je to dražší než v klasickém kadeřnictví? To asi ano. Ale v klasickém kadeřnictví nikdy nedostaneš to, co ve specializovaném barber shopu. Přidaná hodnota je mnohem vyšší. Přijď se sám přesvědčit. My v Gold Barbers ti velmi rádi dokážeme, že tenhle zážitek za to stojí. A jsme si jisti, že se neuvidíme naposled J