Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Barber shopy. Podniky čím dál tím populárnější. Kolem jednoho chodíš a pokaždé nenápadně nahlídneš dovnitř? Uvolněná atmosféra, zaměstnanci vypadají spokojeně, baví se se zákazníky, smějou se..a ty přemýšlíš, v čem je ta práce výjimečná? Chceš změnu a lákálo by tě být ten, s nůžkami v ruce? Tak my ti dnes povíme, co taková práce barbera obnáší.

Pokud jsi společenský a navazovat hovor s cizími lidmi je pro tebe zábava, bod pro tebe. Pokud se navíc zajímáš o nové trendy a vlasové styly, máš rád změnu a jsi kreativní, máš skoro vyhráno. V tomto oboru můžeš totiž svého vnitřního umělce pustit z řetězu!

Každý barber by měl mít oko pro detail a estetické cítění. Budeš nejen stříhat a holit, budeš také barvit vlasy a vytvářet účesy. Měl bys být schopen dobře poradit a navést. Ne každý zákazník totiž přijde s jasnou vizí. A opravdový profi barber je ten, který vize přináší a dokáže zákazníka vystihnout a podpořit účesem jeho osobnost.

To, co z barbera dělá super barbera je také jeho schopnost empatie. Práce v barber shopu totiž není to stejné, jako práce v běžném holičství. Tady je zákazník opravdu na prvním místě. Do barber shopu si totiž nejdeš jen pro nový střih, jdeš si odpočinout. Pokecat. Odreagovat se. Chceš cítit, že tady si tě váží a udělají vše pro to, abys odcházel maximálně spokojený. Naučíš se klienty nejen poslouchat, ale doopravdy je vnímat. Malý psycholog? Jo, to budeš taky.

V barber shopu se nudit nikdy nebudeš. Toto odvětví se neustále vyvýjí a je jen na tobě, zda udržíš tempo. Ať už se jedná o nové techniky v holení nebo střihu, stále je kam se posouvat. Pokud nechceš být průměrný, je třeba se neustále vzdělávat a zajímat. Necháš se inspirovat nejlepšími barbery světa, budeš chodit na školení, učit se od zkušenějších..meze se tady opravdu nekladou.

Ptáš se ještě, co za to?

  • Finanční stránka není jediný benefit práce barbera. Pokud se ale v této činnosti najdeš, můžeš si být jistý, že krásné ohodnocení tě nemine.
  • Kde jinde každý den potkáš takovou spoustu zajímavých lidí ze všech možných odvětví?
  • Cestovat a vydělávat? I to jde! Lidé chtějí být krásní všude na světě. O práci nebudeš mít nouzi ani v zahraničí.
  • Nedostatek práce? Pokud na sobě budeš makat, tuhle věc ve svém životě rozhodně nepoznáš. Vlasy rostou lidem stále.
  • Dobrý pocit, když zákazníkovi pomůžeš cítit se skvěle. A to se rozhodně počítá!

Tak co, zní to jako práce snů? My v Gold Barbers jsme jak rodina. Chceš být součástí? Tak se ozvi!