Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Přijde ti, že se někdy z vlasů dělá moc velká věda? No, jenže ona to věda doopravdy je! Říká se jí trichologie.

Že jsi to slovo nikdy neslyšel? To nevadí, určitě nejsi sám.

 

Trichologie je věda. Věda, která se komplexně zabývá studiem lidských vlasů, vlasové pokožky, její funkce a všech jejich problémů.

Tricholog je odborník, který se tvému vlasu podívá na kořínek. Doslova!

Nejčastější problémy?

Lupy, svědivá pokožka, nadměrné vypadávání vlasů, narušená struktura vlasů. To vše jsou nejčastější problémy, které muži řeší. Nic z toho není neřešitelné, pokud o pomoc požádáš včas.  

Důležitá je diagnostika. Trichologie na problémy nahlíží komplexně. Věděl jsi, že se na tvé vlasové pokožce odráží nejen genetika, ale také prostředí, v jakém se pohybuješ? Že tvé vlasy prozradí i to, co jíš nebo piješ? Tvůj životní styl ovlivňuje vzhled a kvalitu tvých vlasů i potenciální problémy. Připrav se na otázky. Odpovídej pravdivě, je to důležité. Díky těmto faktům tricholog zjistí odkud vítr vane a co je příčinou tvého vlasového trápení. Na základě toho ti pak pomůže najít funkční a především dlouhodobé řešení.

Pokud jsi problém zanedbal a následky jsou rozsáhlejší, bude tvůj tricholog spolupracovat s dermatologem.

Na paměti měj jedno - prevence je vždy lepší než následné hašení požáru. Za trichologem nemusíš jít až poté, co je problém v plném rozpuku Tricholog ti rád poradí, jak udržet tvé vlasy v perfektní kondici a jak problémům předcházet.

Chceš to zkusit?

Trichologickou ochutnávku můžeš zažít i v Gold Barbers! Protože sami moc dobře víme, jak důležitá a zároveň bohužel podceňovaná péče o vlasovou pokožku je, rozhodli jsme se pro vás v Gold Barbers rozšířit naši nabídku služeb právě o trichologickou masáž. V čem spočívá její kouzlo?

V rámci této masáže zjistíme, co vás trápí a provedeme základní vyčištění vlasové pokožky produkty španělské značky Kapyderm, která se soustředí na inovace ve výzkumu buněčné regenerace a kožní tolerance v oblasti trichologie.

Vyzkoušej si účinky na vlastní kůži! Těšíme se na tebe!