Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Co jsou Gold Barbers zač?

„Chtěl jsem být výjimečný, tak jsem se stal barberem,“ říká náš hlavní barber Michal. A celé holičství jeho vizi následuje. Stříháme vlasy, holíme vousy břitvou, opalujeme chloupky, a navíc v oblasti účesů a úpravy vousů servírujeme nejnovější trendy. Vstup do Gold Barbers, našeho barber shopu v Praze, je zárukou příjemně stráveného odpoledne.

Začalo to zájmem o nové trendy v holičském řemesle. Po nějaké době nás přestalo bavit trávit večery nad profily zahraničních holičů a chtěli jsme to nejlepší, nejnovější a nejodvážnější dělat i sami v praxi. Zjistili jsme, že si to u nás jen málokdo dovolí a v tu chvíli bylo jasno – musíme to udělat my. Tak v Praze vznikli Gold Barbers – parta svědomitých holičů, kteří nechtějí stříhat průměr a jejich barber shop. Chceme ti dát styl a skvělý pocit při pohledu do zrcadla. Čisté zlato.

Hair Icon

Zastav se pro sestřih

Střih od Gold Barbers poznáš z dálky – máme v účesu vlastní rukopis. Ale neboj, nebudeme tě nutit do šílenosti, v našem lazebnictví jsi pánem ty!

Pole Icon

Zakus poctivé řemeslo

Jsme klasické holičství, ale v holení sledujeme aktuální trendy. Jdeme s dobou, často jsme i napřed. Kde jinde najdeš v Praze napařování vousů horkou párou místo ručníku?

Chair Icon

Vypusť u holiče páru

Až se u Gold Barbers zastavíš, budeme se ti věnovat víc než jen s nůžkami a břitvou. V kadeřnickém křesle zažijes pohodlí, relax, a taky sklenku zlatavé whisky.

ZLATÁ BUDOUCNOST

Chceš udělat změnu? Hledáš práci? Přemýšlíš o tom, stát se barberem v Praze? A nebo jsi dokonce tak odvážný, že bys chtěl mít svůj vlastní salon? Pokud je alespoň jedna odpověď ano, s námi si můžeš začít budovat svou vlastní, zlatou budoucnost.

Kdo jsme, co po tobě budeme chtít a co ti nabízíme? Jsme především "srdcaři", svou práci milujeme a firmu stále stavíme jako na začátku, na rodinných vztazích. Chceme, aby ses touto prací bavil, naplňovala tě, chtěl ses posouvat, učit se novým trendům a postupům, byl jsi loajální a pracovitý.

A teď to hlavní, co za to, aby ti to také dávalo finanční smysl a to dlouhodobě. U nás si můžeš vydělat i 60 000,- Kč měsíčně spolu s dalšímí benefity. Tady bude samozřejmě záležet především na tobě, na tvém přístupu k práci a klientům. Je na nás, abys měl vždy dostatek svých klientů.

Pokud bys přecejen ještě váhal, chceme ti nabídnout i nástupní příspěvek ve výši 20 000,- Kč. A protože pořádek dělá přátele, ještě za jakých podmínek ti je můžeme vyplatit. Budeš v Gold Barbers pracovat minimálně 15 dní v měsíci po dobu 3 měsíců. Pak ti vyplatíme odměnu 20 000,- Kč, jako 4. plat. To je fér, ne?

Pokud, jak jsme psali hned na začátku, si toužíš otevřít svůj barber salon a přesvědčíš nás svým přístupem a výsledky, že jsi "uzrál" v managera, otevřeme ti tvůj Gold Barbers salon s vlastním týmem. Ber to jako naši odměnu za věrnost naší značce.

Stále ještě váháš?

Tak ještě, že projdeš samozřejmě také našim školícím střediskem v Praze, kde ti seniornější kolegové a kolegyně předají své zkušenosti. Nenecháme tě v tom, pojďme to budovat spolu.

Jdu do toho
Photo 1
Photo 2
Photo 3
Photo 4
Photo 3
Photo 4
Photo 1
Photo 2

Rezervace

Zarezervuj si křeslo v barbershopu Gold Barbers v Praze a přijď k nám změnit svůj styl. Pro každého hosta máme malé překvapení!